22 بهمن برگ زرینی در راه مبارزه با ظلم و دیکتاتوری از خود به یادگار گذاشت
شناسهٔ خبر: MTEwMjc

یکشنبه - ۱۸ / بهمن / ۱۳۹۴

رئیس دانشگاه مازندران:

22 بهمن برگ زرینی در راه مبارزه با ظلم و دیکتاتوری از خود به یادگار گذاشت

رئیس دانشگاه مازندران گفت: 22 بهمن سرآغاز دوره اي نو در تاریخ کهن ايران بزرگ است که برگ‌های زرینی در راه مبارزه با ظلم و ديكتاتوري در خود به يادگار گذاشته است.
 

 

به گزارش نگاه آزاد؛ سید خلاق میرنیا رئیس دانشگاه مازندران در آستانه فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، پیامی صادر کرد.


متن کامل این پیام به شرح زیر می باشد.


22 بهمن سرآغاز دوره اي نو در تاریخ کهن ايران بزرگ است که برگ‌های زرینی در راه مبارزه با ظلم و ديكتاتوري در خود به يادگار گذاشته است. برگ‌های ماندگار و افتخار آفريني که با ورود معمار كبير انقلاب به ميهن اسلامي رقم خورد و شروع يوم اللهي شد که موجب به بار نشستن نهال انقلاب و برچيده شدن بساط حکومت استبداد شاهنشاهي شد.


خداوند قادر متعال را شكرگزاريم که توفیق داد تا بار ديگر درخشش انفجار نور فجر پیروزی انقلاب اسلامی را شاهد باشیم. یاد شهدای انقلاب اسلامی و امام شهيدان را که مدیون رشادت ها، فداكاري ها و جان‌فشانی‌های آنان هستيم گرامی می‌داریم.


اين پیروزی شکوهمند، عنايتي ويژه از سوي خداوند و تحولی ماندگار در عرصه‌های مختلف بود كه تجلي تصویر واقعی عزم و اراده جوانان و مردان و زنان غیور ایرانی برای آغاز حکومتی الهي و مردمی بود.


اینجانب آغاز سي و هشتمين بهار انقلاب اسلامی را به ملت قهرمان و شريف ايران بويژه دانشگاهيان عزيز تبریک می‌گویم و امیدوارم در دوران پساتحريم و پسابرجام، با نصب‌العین قراردادن وصاياي تاريخي امام خمینی(ره) و منويات مقام معظم رهبري، از خون شهدای گرانقدري که برای به بار نشستن این حرکت عظیم مردمی از جان خود گذشتند، پاسداري كنيم.

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه