دانشجویان شهدای 16 آذر را چراغ راه خود قرار دهند
شناسهٔ خبر: MTc1MTU

سه شنبه - ۱۶ / آذر / ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه کشاورزی ساری:

دانشجویان شهدای 16 آذر را چراغ راه خود قرار دهند

رئیس دانشگاه کشاورزی ساری گفت: همه دانشجویان باید با الهام از شهدای 16آذر چراغ راه خود قرار داده و راه دینداری، آزادگی و استکبار ستیزی را بپیمایند.

 

به گزارش نگاه آزاد، مراسم روز دانشجو و گرامیداشت یاد شهدای دانشجوی 16 آذر سال 1332 با حضور پر شور دانشجویان و هیات رییسه دانشگاه، استاندار مازندران، نماینده نهاد مقام معظم رهبری امروز در سالن آمفی تئاتر شهدای گمنام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزارشد.


محمدعلی بهمنیار رییس دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجوی سال 1332 و تبریک روز دانشجو به همه دانشجویان عنوان داشت: این سه دانشجو با نثار خون خود و دفاع از اعتقادشان نشان دادند استکبارستیزی و عدالت خواهی جزیی از وجود دانشجویان فرهیخته است.


وی با بیان اینکه همیشه و در هر برهه از تاریخ انقلاب اسلامی و مبارزات ملت ایران نقش دانشجویان پر رنگ بوده است اظهار داشت: نقش ویژه دانشجویان مبارز و مومن همیشه برای ملت غیور ایران مشهود بوده است.


رییس دانشگاه در پایان به وظایف ویژه دانشجویان در پیشرفت جامعه اشاره کرد و افزود: همه دانشجویان باید با الهام از شهدای 16آذر چراغ راه خود قرار داده و راه دینداری، آزادگی و استکبار ستیزی را بپیمایند و با تلاش و فراگیری دانش و کسب موفقیت های علمی در جامعه نقش بارز داشته باشند.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه