هدف امروز بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی است
شناسهٔ خبر: MTc1ODM

چهارشنبه - ۲۴ / آذر / ۱۳۹۵

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل:

هدف امروز بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی است

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل گفت: تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن سازی نوین اسلامی دو مسئولیت و هدف اصلی امروز بسیج دانشجویی در دانشگاه هاست که باید با برنامه ریزی و جدیت پیگیری شود.

 

امیر حسین عنایتی‌فر در گفت‌وگو با نگاه آزاد، در حاشیه مراسم تودیع و معارفه گفت: امروز بسیج با توجه به حساسیت های داخلی و خارجی و در نظر گرفتن وظیفه ذاتی خود که همان حفظ انقلاب است، در تمام عرصه های نظامی، سیاسی و فرهنگی کشور حضور فعال، مداوم و مستمر دارد.


مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل در ادامه با اشاره به اینکه در این میان بسیج دانشجویی نقش حساس و مهم ترین در جهت گیری های انقلاب اسلامی دارد، افزود: بسیج دانشجویی در حال حاضر به دنبال عملیاتی کردن دو هدف اصلی و محوری است.


وی ادامه داد: تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن سازی نوین اسلامی دو مسئولیت و هدف اصلی امروز بسیج دانشجویی در دانشگاه هاست که باید با برنامه ریزی و جدیت پیگیری شود.  


عنایتی فر در ادامه با اشاره به لزوم حضور پرشور و فعالانه دانشجویان بسیج در فعالیت های دانشگاهی، خاطرنشان کرد: فعالیت های بسیج دانشجویی در دانشگاه ها نتایج زیادی داشته است که بی تردید می توانیم بگوییم در عرصه دفاع از انقلاب در دانشگاه تلاش‌های بسیج دانشجویی قابل تحسین است.


عنایتی فر در پایان با اشاره به برنامه های بسیج دانشجویی در دوره جدید تاکید کرد: ارایه یک الگوی رفتاری مناسب فرهنگی برای دانشجویان، ارتقای سطح دانش فرهنگی دانشجویان، فراهم آوردن زمینه‌های شناخت اصولی دین و گسترش فرهنگ اسلامی، تقویت بنیه اطلاع رسانی فرهنگی در بسیج دانشجویی، برپایی نمایشگاهها، جشنواره‌ها، همایش‌ها و یادواره‌های فرهنگی و مهمتر از همه تبیین و اجرا و پیاده‌سازی برنامه‌های متناسب با اقتصاد مقاومتی، خصوصا در اردوهای جهادی از جمله برنامه‌های پیش روی بسیج دانشجویی می‌باشد.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه