دشمن به دنبال معنویت‌زدایی و علم‌زدایی از دانشگاه‌هاست
شناسهٔ خبر: MTc1ODU

چهارشنبه - ۲۴ / آذر / ۱۳۹۵

جانشین سپاه کربلا مازندران:

دشمن به دنبال معنویت‌زدایی و علم‌زدایی از دانشگاه‌هاست

جانشین سپاه کربلا مازندران گفت: امروز دشمن به دنبال معنویت‌زدایی و علم‌زدایی از دانشگاه‌هاست و دانشجویان باید برای مقابله با این هجوم نرم، خودباوری و بنیه علمی و مذهبی خود را تقویت کنند.

 

به گزارش نگاه آزاد، جشنواره علمی بسیج دانشجویی مازندران در بخش های مقالات و پایان نامه، کلیپ، کرسی آزاد آزاد اندیشی و تریبون آزاد، نشریات، اختراعات، تالیف و ترجمه کتب و نشست ها امروز به همت بسیج دانشجویی مازندران ودانشگاه های مختلف سراسر استان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از دانشجویان و نخبگان بسیجی از سراسر استان در دانشگاه خزر محمودآباد برگزار شد.


حسین محمدرضایی در پانزدهمین جشنواره علمی بسیج دانشجویی مازندران در دانشگاه خزر محمودآباد در جمع مسئولین استانی و شهرستانی ونخبگان و دانشجویان بسیجی سراسر دانشگاههای مازندران مطالبی را در خصوص انواع تهدیدات علیه انقلاب اسلامی و همچنین نفوذ در مراکز علمی و دانشگاهها توسط دشمن و راهکارهای مقابله با آن را بیان کرد.


وی با بیان اینکه هدف دشمن علم زدایی و معنویت زدایی است خاطرنشان ساخت: دانشجویان باید برای مقابله با این هجوم نرم، خودباوری و بنیه علمی و مذهبی خود را تقویت کنند.


جانشین سپاه کربلا مازندران با اشاره به نقش خطیر دانشگاه‌ها افزود: یکی از مؤلفه های قدرت کشورها تراز علمی است که انگیزه اساتید و دانشجویان بایستی برای تعلیم و تعلم افزایش یابد تا سطح علمی کشور افزایش یابد.


رضایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به لزوم پیگیری موضوع اقتصاد مقاومتی خصوصا در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: استفاده از توان داخلی مصداق اقتصاد مقاومتی است و در این مسیر، دانشگاه فقط مرکز تولید مدرک نیست بلکه باید مشکلات کشور را حل کند.


شایان ذکر است، در پایان این جشنواره علمی به 27 نفر از دانشجویان برتر در حوزه های مختلف، جوایزی به رسم یادبود اهدا و از آنها تقدیر شد.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه