تمام پیشرفت‌های دانش بشری با پژوهش صورت گرفته است/ پژوهش محور فعالیت‌های جامعه باید باشد
شناسهٔ خبر: MTc2MjM

دوشنبه - ۲۹ / آذر / ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد نور:

تمام پیشرفت‌های دانش بشری با پژوهش صورت گرفته است/ پژوهش محور فعالیت‌های جامعه باید باشد

رئیس دانشگاه آزاد نور گفت: دستاوردهای امروز بشر مرهون تلاش پژوهشگران است و با پژوهش است که پیشرفت‌های دانش بشری صورت گرفته است.

 

به گزارش نگاه آزاد، صدرالدین متولی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد نور گفت: اساساً هر چیزی که در زندگی انسان روی می‌دهد با کار پژوهشی، فناوری و پیشرفت بشر صورت گرفته است.


رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه پژوهش از محورهای مهم در جامعه است، افزود: دستاوردهای امروز بشر مرهون تلاش پژوهشگران است و با پژوهش است که پیشرفت‌های دانش بشری صورت گرفته است.


وی با بیان اینکه باید پژوهش به صورت یک نظام در جامعه نهادینه شود، ادامه داد: داشتن کشوری مستقل، مقتدر و پیشرفته تنها در سایه تحقیق و پژوهش به دست خواهد آمد.


متولی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه پژوهشی موفق است که کسب درآمد کند، خاطرنشان کرد:  پژوهش‌های صورت گرفته در کشور زمانی ارزش پیدا می‌کنند که تجاری سازی شوند و منجر به تولید سرمایه برای کشور گردند.


شایان ذکر است، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد نور از روز گذشته به مناسبت هفته پژوهش و فناوری آغاز بکار کرده است تا روز 5 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه