استقلال و امنیت ایران اسلامی مدیون خون شهداست
شناسهٔ خبر: MTcyOTM

یکشنبه - ۰۲ / آبان / ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران:

استقلال و امنیت ایران اسلامی مدیون خون شهداست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی به واسطه خون شهداست.

 

به گزارش نگاه آزاد، کیومرث نیاز آذری، امروز در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم، مشتاقی نیا بیان اینکه امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی به واسطه خون شهداست، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از آموزه‌های دینی و درس بزرگ واقعه کربلاست که در تار و پود این نظام و مردم تنیده شده است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه شهدا عند ربهم یرزقون هستند، افزود: مقام شهدا در نزد خداوند است و مطمئنا در روز قیامت در جایگاه عالی قرار خواهند گرفت و انشاالله شفاعت ما را نیز کنند.

 

وی با بیان اینکه شهدا از عاشقان و رهروان مکتب اباعبدالله حسین(ع) هستند، گفت: رشادت و شهادت این عزیز در سن جوانی الگو و درس بزرگی برای سایر افراد جامعه است و جوانان باید با اندیشه‌ها و تفکرات ناب و اسلامی این شهیدان بیشتر آشنا شوند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در ادامه با اشاره به لزوم تکریم خانواده‌های شهدا تصریح کرد: پاسداشت خانواده‌های شهدا از جمله وظایف مهم افراد جامعه است و ما نیز در دانشگاه آزاد به این عزیزان توجه ویژه و خاصی داشته و همواره بر تکریم آنها تاکید داریم.

 

نیازآذری در پایان ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهید مشتاقی از آنها تقدیر و قدردانی کرد.

 

شهید حسین مشتاقی فارغ‌التحصیل مقطع کاردانی مرکز سما واحد ساری و فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی رشته تربیت بدنی واحد سوادکوه بود که در واقعه خان طومان به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه