تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه صنعتی بابل با آرمان‌های امام و شهیدان
شناسهٔ خبر: MTgxNDA

سه شنبه - ۱۲ / بهمن / ۱۳۹۵

صنعتی بابل

تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه صنعتی بابل با آرمان‌های امام و شهیدان

جمعی از دانشگاهیان دانشگاه صنعتی بابل ظهر امروز با حضور بر سرمزار شهید گمنام این دانشگاه با آرمان‌های امام و شهیدان تجدید بیعت کردند.

 

به گزارش نگاه آزاد، در نخستین روز از ایام الله دهه فجر و به مناسبت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی بابل با گلباران مزار شهید گمنام و یادمان شهدای دانشجوی این دانشگاه ضمن تعظیم و احترام به مقام شهید، با آرمانهای امام و شهیدان عهد و پیمان دوباره بستند.


شایان ذکر است، دانشگاه صنعتی بابل همانند هر سال با تدوین برنامه های مناسبتی نسبت به گرامی داشت این ایام اهتمام ویژه ای دارد.


آذين‌بندي فضاي عمومي دانشگاه، گراميداشت لحظه تاريخي ورود امام خميني (ره) به ميهن با حضور در مزار شهداي گمنام دانشگاه و تجديد ميثاق با امام (ره) و بيعت با مقام عظماي ولايت، برگزاري جشن بزرگ دهه فجر با حضور كاركنان دانشگاه به همراه خانواده و تجليل از فرزندان ممتاز كاركنان از جمله برنامه های این دانشگاه برای ایام دهه فجر است.


همچنین برگزاري جلسه هم‌انديشي اساتيد، ديدار با خانواده شهدا، برگزاري مسابقات ورزشي براي كاركنان، برگزاري مسابقه بزرگ كتاب خواني با محوريت انقلاب براي دانشگاهيان، سخنراني اساتيد داراي دستاوردهاي پژوهشي در مسجدالرسول (ص) دانشگاه و برگزاري نشست بصيرتي ويژه كارمندان  از دیگر برنامه های این دانشگاه برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر می باشد.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه