حمله موشکی سپاه و پیام‌هایی که مخابره شد!
شناسهٔ خبر: MjA5NTE

چهارشنبه - ۳۱ / خرداد / ۱۳۹۶

معصومه پور احمد

حمله موشکی سپاه و پیام‌هایی که مخابره شد!

داخلی‌هایی که از مبارزه و دفاع خسته شده‌اند و به دیپلماسیِ ظریفِ لبخند و التماس و فشار ایمیلی در برابر تحقیر و تهدید روی آورده‌اند، بدانند وقتی آمریکا و ایادی جنایتکارش زبان ظریف دیپلماسی حالیشان نمی‌شود بی‌تردید باید با زبان موشک و اقتدار با آنها سخن گفت.

 

به گزارش نگاه آزاد، در چند روز اخیر شاهد رخدادی غرور آمیز بودیم که در تاریخ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است. این همانیِ شرایط دفاع از کشور در هشت سال دفاع مقدس و حوادث تروریستی دهه60 و شرایط این روزهای ایران، گویای یک پیام مهم برای جهانیان و دشمنان نظام جمهوری بوده است.  

 

داخلی هایی  که از مبارزه و دفاع خسته شده اند و به دیپلماسیِ ظریفِ لبخند و التماس و فشار ایمیلی در برابر تحقیر و تهدید روی آورده اند، بدانند وقتی آمریکا و ایادی جنایتکارش زبان ظریف دیپلماسی حالیشان نمی شود بی تردید باید با زبان موشک و اقتدار با آنها سخن گفت.  

 

حمله موشکی سپاه به مرکز فرماندهی تروریست های داعشی چند پیام را به جهانیان مخابره کرد .

 

اول اینکه جمهوری اسلامی ایران بر سر تمام ارزش ها و عقاید و آرمانهای انقلاب اسلامی و امام خمینی ( ره) قاطعانه ایستاده است و گفتمان مقاومت تحلیل پذیر نیست.

 

دوم اینکه توان موشکی ایران خط قرمز است و مذاکره پذیر نیست.

 

سوم اینکه بدعهدی های آمریکا در برجام و وضع تحریم های جدید توسط کنگره آمریکا جوابش قطعا اعلام موضع توئیتری نیست و به آمریکایی ها و ایادی اش اثبات خواهد کرد که ایران آسیب پذیر نیست.


چهارم اینکه باید دشمنان خارجی و روشنفکر مآبان داخلی بدانند که این حمله ی سپاه اولین عرصه تمرین عملی فرمان آتش به اختیار فرماندهی کل قوا امام خامنه ای بود و منتظر پاسخ هایی محکم و سخت تر باید باشند.

 

پنجم این مسئله هشداری به رژیم دست نشانده آمریکا در منطقه؛ آل سعود بود که اگر به روند جنایت ها و هتک حرمتهایش ادامه دهد او نیز شاهد پاسخی سخت و کوبنده تر خواهد بود.

 

و در آخر رژیم منحوس و نامشروع اسرائیل بداند تا نابودی وقت زیادی نمانده است.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه