شناسهٔ خبر: MjE0OTU

یکشنبه - ۲۵ / تیر / ۱۳۹۶

حرکت زشت مرد کرجی با خانم صاحبخانه اش دردسرساز شد!

مرد سرایدار وقتی متوجه شد پیرزن تنها صاحب املاک بسیاری است، او را فریب داد و املاکش را به نام خودش منتقل کرد.

 

به گزارش نگاه آزاد، چندی قبل زنی سالخورده مأموران پلیس آگاهی کرج را از ماجرای یک کلاهبرداری با خبر کرد. او گفت: من زنی تنها هستم و در خانه‌ای در مهرشهر زندگی می‌کنم. مدتی قبل برای انجام کارهایم با یک مؤسسه کاریابی تماس گرفتم و خواستم فردی مطمئن را به من معرفی کند. مؤسسه هم مردی را معرفی کرد و او به کارهای خانه‌ام رسیدگی می‌کرد. شاکی ادامه داد: مدتی که گذشت، آن مرد مدعی شد که شهرداری و قوه قضائیه قصد دارند که املاکم را مصادره کنند. او گفت با روابطی که در شهرداری دارد می‌تواند مانع مصادره املاکم شود. بعد به این بهانه ۶۵۰ میلیون تومان در قبال چک گرفت تا کارهای اداری‌اش را انجام دهد. البته این پایان ماجرا نبود؛ چراکه مدتی بعد از من خواست به اداره ثبت بروم و اسنادی را امضا کنم تا کسی نتواند املاکم را تصرف کند. من هم اعتماد کردم و همراهش به اداره ثبت رفتم و اوراق را امضا کردم.


پیرزن ادامه داد: بعد از گذشت مدتی در این باره تحقیق کردم و متوجه شدم که ادعای آن مرد دروغ است و شهرداری و قوه قضائیه املاک شخصی کسی را مصادره نمی‌کنند. بعد از آن متوجه شدم که آن مرد دو قطعه از املاکم را که یک و نیم میلیارد تومان ارزش داشت، به نام خودش منتقل کرده است. حالا هم از آن مرد شکایت دارم. بعد از مطرح شدن شکایت بود که مأموران پلیس آگاهی در این باره تحقیق و مرد فریبکار را بازداشت کردند. او ابتدا مدعی بود که حرف‌های شاکی را قبول ندارد، اما در بررسی‌های بعد به جرمش اعتراف کرد. او گفت: وقتی به عنوان سرایدار مشغول کار در خانه پیرزن شدم، فهمیدم که املاک زیادی دارد و همه بچه‌هایش در خارج از کشور زندگی می‌کنند.


بعد از آن بود که تصمیم گرفتم بخشی از اموالش را به نام خودم منتقل کنم، به خاطر همین او را با طرح این ادعا که موقعیت املاکش در خطر است، فریب دادم و آنها را به نام خودم منتقل کردم. سردار بخشعلی کامرانی صالح، رئیس پلیس استان البرزگفت: متهم با قرار وثیقه قانونی ۴ میلیارد تومانی روانه زندان شد.

 

منبع:برنا

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه