نسل کشی مسلمانان در میانمار از ترس نفوذ اسلام است/ هولوکاست واقعی امروز در میانمار در حال وقوع است
شناسهٔ خبر: MjE1MjE

یکشنبه - ۲۵ / تیر / ۱۳۹۶

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قائمشهر:

نسل کشی مسلمانان در میانمار از ترس نفوذ اسلام است/ هولوکاست واقعی امروز در میانمار در حال وقوع است

هولوکاست واقعی مسلمانان در میانمار توسط گروه های مسلح و افراطی بودائی وابسته به دولت این کشور برای همیشه بر پیشانی سیاه تاریخ بشر غرب خواهد ماند.

 

به گزارش نگاه آزاد، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قائمشهر با صدور بیانیه به کشتار مسلمانان میانمار واکنش نشان داد.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

قتل عام و نسل کشی مردم بی‌دفاع و مظلوم میانمار به جرم مسلمان بودن بازی جدید سیاسی استکبار جهانی و عقده گشایی دیگری است که در رویارویی با حرکت‌های آزادی خواهانه و موج بیداری ملت‌های مسلمان در جریان است.


وجدان بشر امروز جریحه دار از ظلم و ستم و تعدی به کرامت و منزلت آدمی است. هولوکاست واقعی مسلمانان در میانمار توسط گروه های مسلح و افراطی بودائی وابسته به دولت این کشور برای همیشه بر پیشانی سیاه تاریخ بشر غرب خواهد ماند.


بر همگان واضح است که امروز این نسل کشی‌ها از ترس نفوذ اسلام است که در پرتو آموزه‌های آن مردم مسلمان بسیاری از کشورهای جهان بر علیه حاکمان مستبد و ظالم خویش قیام کرده اند و کیست که نداند پشت این همه قساوت و نیرنگ و فریب، دست جنایتکارانه آمریکا و صیهونیست از آستین بیرون آمده و در یک رویارویی تمام عیار قصد از بین بردن حرکت‌های اسلامی و تضعیف روحیه مردم مسلمان را دارند.


ما دانشجویان این فاجعه عمیق انسانی را محکوم و از مجامع و سازمان های حقوق بشر و همچنین از تمامی نهادهای اجتماعی، مدنی و مذهبی داخلی و خارجی و دستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهیم هرچه سریعتر با اتخاذ تدابیر صحیح و قاطعانه برای توقف و رفع هرچه سریع تر این مصیبت دنیای اسلام تلاش کنند.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه