اعزام بیش از 3000 دانشجوی جهادی به مناطق محروم مازندران
شناسهٔ خبر: MjEyNTQ

چهارشنبه - ۱۴ / تیر / ۱۳۹۶

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران خبر داد

اعزام بیش از 3000 دانشجوی جهادی به مناطق محروم مازندران

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران از اعزام بیش از 3000 دانشجوی جهادی به مناطق محروم مازندران در ایام تابستان خبر داد.

 

شهرام نوری در گفت‌وگو با نگاه آزاد، با اشاره به آغاز اردوهای جهادی تابستانه استان مازندران گفت:  اردوهای جهادی تابستانه دانشجویان استان مازندران از روز گذشته آغاز و فعالیت آنها تا پایان شهریورماه ادامه دارد.


مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان مازندران عمده‌ترین فعالیت‌های این گروه‌های جهادی را عمرانی، فرهنگی و آموزشی دانست و عنوان کرد: در بحث آموزش در حوزه ترویج کشاورزی، بهداشت و درمان، سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی ( ترویج اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی) احیا ظرفیت‌های روستاها( بخش کشاورزی و دامداری) فعالیت‌هایی انجام می‌شود.


وی با بیان اینکه دانشجویان در بخش عمرانی نیز فعالیت‌هایی انجام می‌دهند گفت: دانشجویان اعزامی به مناطق محروم در بحث مرمت مساجد، بهسازی مدارس و لایروبی کانال آب در حد توان پروژه‌هایی را انجام می‌دهند.


نوری در ادامه از اعزام بیش از 3000 دانشجوی جهادی به مناطق محروم این استان تا پایان تابستان امسال خبر داد و افزود: در این مرحله هر گروه در قالب بازه‌های 15 روزه به مناطق محروم اعزام می‌شوند.


وی خاطر نشان کرد: اردوهای جهادی با هدف آشنایی دانشجویان با مشکلات و معضلات آسیب‌های مختلف مناطق محروم استان، ترویج کارهای فرهنگی، تربیتی، معرفتی برگزار می‌شوند.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه