دولتمردان به موضوع میانمار ورد عملی کنند، نه موضع‌گیری توئیتری و اینستاگرامی!
شناسهٔ خبر: MjI1Nzc

شنبه - ۱۸ / شهریور / ۱۳۹۶

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مازندران:

دولتمردان به موضوع میانمار ورد عملی کنند، نه موضع‌گیری توئیتری و اینستاگرامی!

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مازندران گفت: صرف محكوم كردن و موضع گیری‌های توئیتری و اینستاگرامی برای مسئولین جمهوری اسلامی كافی نیست و باید ورود دولتمردان به صحنه اجرا را مشاهده كنیم.

 

محسن جانبازی در گفت‌وگو با نگاه آزاد، با اشاره به حوادث دردناک این روزهای جهان اسلام گفت: در چند هفته اخیر شاهد این هستیم كه حكومت جبار و ستمگر میانمار با افسارگسیختگی غیر قابل وصف و وحشی‌گری اقدام به نسل كشی مسلمانان روهینگیا می كند.


وی ادامه داد: اخباری هم جسته و گریخته از این سو و آن سو مخابره می‌شود كه لابی‌های صهیونیستی از ارتش این كشور حمایت‌های لجستیك و پشتیبانی مالی و تسلیحاتی می‌كند.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مازندران افزود: صرف نظر از دین، آیین، رنگ پوست، نژاد و هرچیزی كه مرزی باشد بین انسانیت انسان‌ها، این كشتار وسیع محكوم است.


جانبازی خاطرنشان کرد: با توجه به اینكه چنین اقداماتی در سنوات گذشته نیز انجام می‌گرفت، از نظر اینجانب صرف محكوم كردن و موضع گیری‌های توئیتری و اینستاگرامی برای مسئولین جمهوری اسلامی كافی نیست و باید ورود دولتمردان به صحنه اجرا را مشاهده كنیم.


وی تصریح کرد: همانطور كه رهبری عظیم الشان فرمودند از مجاری قانونی و حقوقی این موضوعات قابل پیگیری و جلوگیری است.


جانبازی افزود: ضمنا جهت تنویر افكار عمومی و همچنین روشنگری برای عده قلیلی كه آمریكای جنایتكار و صهیونیست‌های خونخوار را دلسوز جوامع بشری و حقوق بشر می‌دانند باید عوامل پشت پرده مشخص و هویدا شود.


وی در پایان با بیان اینکه این سوال مطرح است كه چرا شورای امنیت سازمان ملل این كشتار را مطرح نمی‌كند و چرا هیچ پیشنهادی از سوی دُوَل اسلامی به این شورا تسلیم نمی‌گردد، تاکید کرد: ان شاالله با برچیده شدن اساس ظلم و جور در این كشور كه جمعیت یك میلیون و چهارصد هزار نفری مسلمان این كشور را حتی جز اقلیت‌های دینی به حساب نمی‌آورد شاهد رشد و شكوفایی اسلام ناب محمدی در اقصی نقاط عالم باشیم.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه