هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد، تیمش در دیدار مقابل استقلال در هفته ششم لیگ برتر به جایگاه این تیم توجهی نخواهد کرد.

 

به گزارش نگاه آزاد، میثم نقی‌زاده درباره شکست تیمش برابر نساجی مازندران در جام حذفی گفت: به‌هر حال تیم ما در این مسابقه شرایط خاصی داشت و یکسری از بازیکنان با صلاحدید کادر فنی بازی نکردند و یکسری هم مصدوم بودند. با این حال ما فرصت‌های خوبی در این مسابقه داشتیم و موقعیت‌های‌مان از نساجی مازندران بیشتر بود. حریف ما خوب دفاع کرد و می‌خواست بازی را به پنالتی بکشد که در نهایت به خواسته‌اش رسید و در ضربات پنالتی پیروز شد.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در ادامه افزود: در ضیافت پنالتی‌ها هم  همه چیز پنجاه - پنجاه هست. انصافاً ما بهتر بازی کردیم، ولی در نهایت حذف شدیم. حالا تمام تمرکزمان را روی بازی‌های لیگ برتر گذاشته‌ایم تا بتوانیم شرایط خوب‌مان را ادامه بدهیم و جایگاه‌مان را در بالای جدول حفظ کنیم.

وی همچنین راجع به دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: بازی کردن مقابل استقلال یا پرسپولیس سختی‌های خاص خودش را دارد. با این حال ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و به چیزی جز انجام بازی با کیفیت و گرفتن امتیاز فکر نخواهیم کرد. ما به جایگاه فعلی استقلال در جدول نگاه نمی‌کنیم و مطمئناً با تمام قدرت بازی خواهیم کرد تا نتیجه لازم را بگیریم.

 

منبع:تسنیم

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه