شناسهٔ خبر: MjMzNzk

پنجشنبه - ۲۷ / مهر / ۱۳۹۶

بازیکن سابق استقلال 4 ماه محروم شد

میلاد شعبانلو 4 ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شد.

 

به گزارش نگاه آزاد، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال بازیکن سابق استقلال را 4 ماه از حضور در میادین فوتبال محروم کرد.

 
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، پس از بررسی مدارک و مستندات دعوی باشگاه های فرهنگی ورزشی ایران جوان بوشهر و شاهین شهرداری بوشهر در خصوص قرارداد میلاد شعبانلو، به شرح زیر اعلام رای کرد:
 
1- باتوجه به اینکه میلاد شعبانلو همزمان مبادرت به انعقاد قرارداد با دو باشگاه فوق نموده است، به مدت 4 ماه از حضور در مسابقات ملی، رسمی و باشگاهی محروم می باشد.
 
2- باشگاه فرهنگی ورزشی ایران جوان بوشهر که با اطلاع از قرارداد میلاد شعبانلو با شاهین شهرداری بوشهر مبادرت به انعقاد قرارداد با این بازیکن نموده است بمدت 2 دوره متوالی بعدی از انعقاد قرارداد محروم می باشد.
 
3-باشگاه فرهنگی ورزشی ایران جوان بوشهر و میلاد شعبانلو مشترکا محکوم به پرداخت مبلغ 950/000/000 ریال در حق باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهر به عنوان غرامت شدند.
 
رای صادر شده در مهلت 7 روز پس از ابلاغ قابل ، تجدید نظر خواهی می باشد.
 
ضمنا در صورتی که در مهلت 30 روز پس از ابلاغ رای ، باشگاه و بازیکن محکوم مبادرت به پرداخت مبلغ فوق و کسب رضایت باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهر نکرده باشد ، پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال می شود.
 
همچنین کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ، پس از بررسی مدارک و مستندات دعوی مطالبه وجه اتابک نمازی به طرفیت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز، به شرح زیر رای داد:
 
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز به پرداخت مبلغ 250/000/000 ریال بابت قرارداد فصل 95-94 و مبلغ 5/000/000 ریال بابت هزینه دادرسی در حق اتابک نمازی محکوم شد. رای صادره در مهلت 7 روز پس از ابلاغ قابل، تجدید نظر خواهی می باشد.
 
در صورتی که در مهلت 30 روز پس از ابلاغ رای ،باشگاه محکوم مبادرت به پرداخت وجه فوق و کسب رضایت اتابک نمازی نکرده باشد ، پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال می شود.
 
منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه